Czy takie same rozwiązania odnośnie wypowiada umów stosuje się do umowy dzierżawy?

Wojciech Doliński

Tak, na podstawie art. 694 KC.

Piotr Jankowski

Powiązany artykuł

Pytania i odpowiedzi zobacz więcej >>