Strona główna > kontakt

Kontakt

Witamy w LEXPLAY!

Przekazujemy Państwu serwis prawny LEXPLAY z nadzieją, że staniecie się jego stałymi użytkownikami. LEXPLAY to Kancelaria Prawna, do której można przyjść o każdej porze. Jesteśmy dostępni z każdego miejsca, w którym działa Internet.

Mieszkasz w mniejszej miejscowości? Nie chcesz tracić czasu na dojazd do prawnika?

Po prostu kliknij i zamów wybraną usługę!

A cena? Sprawdź sam! Będziesz miło zaskoczony.

 

LEXPLAY to zespół profesjonalistów!

Zleceń nie obsługują u nas ani studenci prawa, ani tzw. „doradcy prawni” (absolwenci bez aplikacji). Za obsługę klientów odpowiedzialny jest stały zespół składający się z 12 radców prawnych, adwokata i 12 aplikantów radcowskich. Zapewniamy pomoc ze wszystkich dziedzin prawa. Szeroki zakres specjalizacji i doświadczenie naszych prawników pozwoli nam rozwiązać każdy Twój problem prawny.

 

Dziś zamawiasz usługę, jutro ją otrzymujesz!

Rozumiemy, że usługi prawne świadczone poprzez Internet muszą być wykonywane szybko. Porady są udzielane w ciągu 2 dni roboczych! Opinie i umowy sporządzamy w 3 dni.

Nasz klient ma wybór czasu realizacji zlecenia, co ma bezpośredni wpływ na cenę usługi.

 

Bieżąca informacja prawna

Grono 47 stałych redaktorów publikuje w serwisie artykuły prawnicze. Baza artykułów powiększa się co miesiąc o kilkadziesiąt nowych pozycji. Tematyka artykułów ma z założenia dotyczyć bieżących problemów prawnych, zwłaszcza związanych z działalnością gospodarczą. Na pewno znajdziesz coś z dziedziny, która Cię szczególnie interesuje.

Zamieszczone pytania i odpowiedzi są inspirowane prawdziwymi problemami klientów.

 

Bezpieczeństwo!

Zapewniamy poufność danych i anonimowość dla naszych klientów. Zobowiązuje nas do tego tajemnica zawodowa oraz wybrany model biznesowy. Dane użytkowników zna wyłącznie administrator serwisu. Prawnik obsługujący zlecenie nie zna danych klienta.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag odnośnie strony prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

 

 

bok@lexplay.pl

 


Formularz kontaktowy

Temat:

Mój email:
Wyślij