W jaki sposób można uchylić się od skutków prawnych oświadczenia złożonego pod wpływem błędu?

Ryszard Kosiński

Zgodnie z art. 88 § 1 kc uchylenie się od skutków prawnych oświadczenia woli, złożonego innej osobie, powinno nastąpić również przez oświadczenie złożone tej osobie w formie pisemnej.

Kamila Kaźmierczyk

Powiązany artykuł

Pytania i odpowiedzi zobacz więcej >>