W testamencie mój ojciec zobowiązał jedynie mnie do wykonania zapisów, czy mogę to zmienić? Moi bracia również powinni być za to odpowiedzialni.

Wincenty Błaszak

Zgodnie z art. 971 spadkodawca ma prawo tę kwestię samodzielnie uregulować w testamencie.

Natalia Słomowska