Czy potrącenie może być stosowane do stosunków publicznoprawnych?

Tomasz Szkarupski

Nie, idąc za art.1 KC przepisy Kodeksu Cywilnego stosuje się tylko do stosunków prywatnoprawnych.

Tomasz Szkarupski

Powiązany artykuł

Pytania i odpowiedzi zobacz więcej >>